Vladimír Krčméry


Vladimír Krčméry. Jedna z hlavných postáv pretláčania očkovania, strašenia ľudí, dlhé roky na výplatnej páske farmaceutických firiem.

Krčméryho protichodné vyjadrenia:

  • August 2020: sú vakcíny bezpečné? ,,…vakcína nemá vedľajšie účinky, minimum vedľajších účinkov… „
  • Február 2021: ,,niektoré vakcíny, môžu vyvolať ťažké vedľajšie nežiaduce účinky…“ Tisíce obyvateľov Slovenska pocítilo nežiadúce účinky týchto vakcín na vlastnej koži)
  • Február 2021: ,, … vieme, že vieme, že vakcína chráni proti všetkým trom typom vírusu…“
  • Máj 2021: Krčméry o svojom zdravotnom stave. ,,Pol mozgu mi odumrelo…Ja idem len na polovičný výkon mozgu, štvrtinový výkon pamäte …“
  • Jún 2021:  ,,Čo je zlé, je, že polovica tých čo zomreli, boli zaočkovaní,“ (Británia: polovica ľudí, ktorí zomreli na delta variant koronavírusu, boli zaočkovaní.)

Moderátor zaskočil Krčméryho otázkou vplyvu očkovania na pôrodnosť. Krčméry: ,,Zhodou okolností, celkom náhodou sme sa nedohodli na tomto pred reláciou“ … ,,čo sa týka na tú genealógiu, alebo na neskoré by som povedal vplyv na generáciu, budeme vedieť, keď budeme mať päť rokov od wuchanského lockdownu. Tie veci proste skôr vedieť nebudeme, musíme sa s tým zmieriť…“ Vedľajšie účinky očkovania na potomstvo budeme vedieť o 5 rokov!

S prípadnou neplodnosťou, vrodenou genetickou poruchou… sa budeme musieť podľa Krčméryho zmieriť!

Keďže nezbierame ani neposkytujeme tretím osobám žiadne osobné údaje, komentáre nie sú povolené. Navštívte nás na Facebooku: fb.com/nechapemto.sk